Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty industrial caster wheels ] mecz 593 produkty.
0.375-calowe koła z wielkością otworu śruby Super ciężkie koła z całkowitym typem hamulca i materiałem stalowym
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
1188LBS Sztywne kółka o dużej wytrzymałości o średnicy 200 mm o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | WBD dostarcza 1188LBS Sztywne koło przemysłowe o dużej ładowności o średnicy 200 mm do dużych obciąż |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne, wytrzymałe kółka o średnicy 200 mm |
| Rozmiar koła:: | 20 cm |
OEM 6x2 cale Solid Silver Wheel Heavy Duty Stałe kółka żeliwne
| Nazwa produktu: | YLcaster OEM 6x2 cale Solid Silver Wheel Cast Iron Heavy Duty Stałe kółka przemysłowe |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe, wytrzymałe żelazne kółka stałe |
| Rozmiar koła:: | 6x2 cale |
100mm 200kg srebrne żeliwne sztywne kółka do mebli stołowych
| Nazwa produktu: | 100mm Kółko do herbaty 200kg Srebrne żeliwne wytrzymałe sztywne kółka Producent Chiny |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne kółka żelazne o grubości 100 mm |
| Rozmiar koła:: | 100 MM |
100x50mm 440LBS Pojemność Żeliwny pusty rdzeń Sztywne kółka meblowe Koła
| Nazwa produktu: | 100x50mm Hollow Core Wheel 440LBS Pojemność Żeliwne, wytrzymałe, sztywne kółka dla producenta mebli |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne kółka żelazne o wymiarach 100 x 50 mm |
| Rozmiar koła:: | 100 x 50 mm |
Żeliwne kółka o dużej wytrzymałości o średnicy 125 x 50 mm ze smarowniczką
| Nazwa produktu: | Koło żeliwne o średnicy 125 x 50 mm z pustym rdzeniem o pojemności 230 kg, o dużej wytrzymałości, na |
|---|---|
| Styl:: | Ciężkie, sztywne kółka żelazne 125x50mm |
| Rozmiar koła:: | 125x50mm |
8-calowe, 2-tonowe, pomarańczowe, bardzo wytrzymałe kółka Stalowe PU Podwójne obrotowe kółka przemysłowe
| Nazwa produktu: | 8-calowe 2-tonowe pomarańczowe, bardzo wytrzymałe stalowe koła PU Dwukołowe obrotowe kółka przemysło |
|---|---|
| Styl:: | Bardzo wytrzymałe dwukołowe kółko samonastawne |
| Kolor koła:: | Srebro |
1188LBS Żelazny rdzeń Poliuretanowe kółka do dużych obciążeń Obracanie o 360 ° 8x2-calowe PU Bieżnik Obrotowe kółka do wózków
| Nazwa produktu: | 8x2-calowe obrotowe kółka z bieżnikiem PU 1188LBS Pojemność Żelazny rdzeń Poliuretanowe kółka do duż |
|---|---|
| Styl:: | Zestaw skrętny do dużych obciążeń z PU |
| Kolor koła:: | zielony + czarny |
Blokada boczna 230 kg Hollow Core 5-calowe obrotowe, wytrzymałe, hamowane kółka z hamulcem
| Nazwa produktu: | WBD produkuje nośność 230 kg Hollow Core Iron Wheel Heavy Duty Obrotowe kółka z hamulcem |
|---|---|
| Styl:: | Wydrążone żelazne boczne kółka blokujące o pojemności 230 kg |
| Rozmiar koła:: | 5 cali |
4-calowe koła z litego żeliwa Przemysłowe koła samonastawne o dużym obciążeniu z hamulcem bocznym do mebli
| Nazwa produktu: | 4-calowe solidne żeliwne koła o dużym obciążeniu z hamulcem bocznym Przemysłowe kółka samonastawne d |
|---|---|
| Styl:: | Żeliwne obrotowe kółka do mebli |
| Rozmiar koła:: | 4 cale |

