Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty industrial caster wheels ] mecz 593 produkty.
Przemysłowe koła kołowe do 5000 funtów ciężkie z trwałymi kołami stalowymi
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Wyroby o średnicy koła 4 cali wydajność ciężka w zakresie temperatury od 0 do 180 stopni F
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2-7/8 X 2-7/8 Inch |
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
350KG Pojemność Koła z nylonu 65mm Solid Core Wheel Trwałe koła do przemieszczania maszyn i sprzętu
| Quantity: | 4 |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Load Capacity: | 100 Lbs |
5-calowe średnioodpowiedzialne koła obrotowe koła obrotowe koła obrotowe koła obrotowe wydajność ciężkie z 4-calową średnicą koła i typem hamulca bocznego
| Rozstaw otworów na śruby: | 2-7/8 X 2-7/8 cala |
|---|---|
| Średnica koła: | 4 cale |
| Szerokość koła: | 3 4 5 6 cali |
Płyty montażowe, złożone z nylonu, z łożyskiem kulkowym i kołem o stałym rdzeniu, trwałe rozwiązania w zakresie mobilności ciężkiej pracy
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
| Manufacturer: | WBD |
5 cali całkowita wysokość poliuretanowe koła do ciężkich zadań 1000 funtów pojemność ładunkowa łożysk kulkowy wliczone
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
100*100*85*85 Górna płytka wielkości podłogowy zamknięty z ISO Rosh CE certyfikacji
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Top Plate Size: | 100*100*85*85 |
| Wheel material: | Steel |
Stalowe koła koła wielkości 100*100*85*85 Więcej produktów do zastosowań ciężkich
| Obsługa powierzchni: | Galwanizowane |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 300 kg |
| Rodzaj: | Obracać |
Płyta ze stali nierdzewnej i polipropylenu do ciężkich zastosowań przemysłowych
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Size: | 4 Inch |
200mm Sztywna płyta Ciche koła Wysoka pojemność Aluminiowe kółka PU Typ europejski
| Nazwa produktu: | 200mm Sztywna płyta Ciche koła Wysoka pojemność Aluminiowe kółka PU Typ europejski |
|---|---|
| Styl:: | Aluminiowe sztywne kółka |
| Rozmiar koła:: | 200 mm |

