Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty cast iron wheels ] mecz 132 produkty.
6-calowe zielone koła poliuretanowe 450 kg Obrotowe żeliwne kółka do wózków PU Heavy Duty
| Nazwa produktu: | 6-calowe zielone koła poliuretanowe 450 kg Obrotowe żeliwne kółka do wózków PU Heavy Duty |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe obrotowe kółka do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 6 cali |
Heavy Duty 5-calowe kute gumowe kółka Blokada boczna Przemysłowe żeliwne kółka do wózków Hurtownia
| Szerokość koła: | 50mm |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Stal |
| Typ: | Gumowe kółka do dużych obciążeń |
4-calowy żeliwny poliuretanowy kierunkowy stały zestaw kołowy 2816LBS Pojemność Solidne koło PU 4 szt. Zestaw
| Nazwa produktu: | 2816LBS Pojemność Solidne koło PU 4 szt. Zestaw 4-calowe żeliwne poliuretanowe kółko kierunkowe stał |
|---|---|
| Styl:: | Kółka stałe z rdzeniem żelaznym, hd |
| Rozmiar koła:: | 4 cale |
5-calowe żelazne kółka PU Heavy Duty Stała płyta Miękkie koła przemysłowe Kółka Chiny
| Szerokość koła: | 50mm |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Stal |
| Typ: | Kółka poliuretanowe do dużych obciążeń |
4x2 cale zielone kółka obrotowe 360 stopni z żelaznym rdzeniem o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | 4x2 cale małe zielone koło 360 stopni obrotowy żelazny rdzeń PU obrotowe kółka o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Styl:: | Zielone kółka żelazne pu obrotowe, wytrzymałe kółka |
| Rozmiar koła:: | 4x2 cale |
Ciężkie 4-calowe koła gumowe ze stali z stalowymi osłonami dla płynnej mobilności
| Cechy: | Osłony stalowe |
|---|---|
| Rdzeń koła: | żeliwo |
| materiał koła: | stal + guma |
10x2-calowe PU Ultra Heavy Duty Wheels 6600lbs Obrotowe kółka przemysłowe Podwójne koło
| Nazwa produktu: | 10x2inch Korea Type PU Ultra Heavy Duty Wheels 6600lbs Pojemność Obrotowe kółka przemysłowe Podwójne |
|---|---|
| Styl:: | Super wytrzymałe 10-calowe kółko |
| Kolor koła:: | Czerwony + Srebrny |
Nieoznaczające rdzeń żelaza odlewanego serii przemysłowej koło obrotowe z kołem ze stali
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Overall Height: | 3 Inches |
| Tread Type: | Non-Marking |
150 mm wielkość koła koła poliuretanowe gładki bieg trwałe koła zastępcze odpowiednie do ciężkich wózków i sprzętu
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
450-850 kg Pojemność ładowana Koła poliuretanowe 150 mm Rozmiar koła PU Materiał koła żelaza Koła ciężkie dla przemysłu
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Tread Type: | Smooth |

