Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty cast iron wheels ] mecz 132 produkty.
6-calowe przemysłowe kółka obrotowe do dużych obciążeń 230 kg ładowności
| Nazwa produktu: | Sprzedaż fabryczna WBD 6-calowe kółka przemysłowe obrotowe z czarnej gumy do dużych obciążeń |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe gumowe obrotowe kółka do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 150 MM |
5 "X2" Obrotowa blokada boczna Żelazne gumowe kółka o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | WBD Factory Sales 5 "x2" Obrotowa blokada boczna Żelazne gumowe kółka o dużej wytrzymałośc |
|---|---|
| Styl:: | 5-calowe gumowe kółka z hamulcem bocznym do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 5 " |
6-calowa płyta obrotowa Heavy Duty Kółka z blokadą boczną Gumowe koło o pojemności 230 kg
| Nazwa produktu: | 6-calowa płyta obrotowa z blokadą boczną Gumowe koło o udźwigu 230 kg Kółka do dużych obciążeń Hurto |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe gumowe kółka do dużych obciążeń z hamulcem bocznym |
| Rozmiar koła:: | 150x50mm |
8-calowe kółka obrotowe z dużymi kołami Hollow Core Heavy Duty Kółka
| Nazwa produktu: | Sprzedaż bezpośrednia 8-calowe duże koła obrotowe z pustym rdzeniem gumowe kółka o dużej wytrzymałoś |
|---|---|
| Styl:: | 8-calowe gumowe obrotowe, wytrzymałe kółka |
| Rozmiar koła:: | 200 mm |
Wykorzystanie silników silnikowych
| Załadowana pojemność: | 450-850 kg |
|---|---|
| Rodzaj koła: | Pusty rdzeń |
| Rozmiar koła: | 150 mm |
8-calowe kółka sprężynowe o dużej wytrzymałości, 770lbs Ładowanie ciężkich kółek poliuretanowych
| Nazwa produktu: | 8-calowe garaże z podwójnymi sprężynami o nośności 770lbs z żelaza pu heavy duty |
|---|---|
| Styl:: | Kółko obrotowe z podwójną sprężyną |
| Średnica koła:: | 8 cali |
Koło wózka 5-calowe kółka obrotowe do dużych obciążeń
| Nazwa produktu: | Dostarcza czarne gumowe kółka do wózka 5-calowe kółka obrotowe z płytą obrotową o dużej wytrzymałośc |
|---|---|
| Styl:: | Gumowe, obrotowe, wytrzymałe kółka o średnicy 5 cali |
| Rozmiar koła:: | 125 mm |
8-calowe kółko samonastawne o dużej wytrzymałości, kółka do dużych obciążeń TPR
| Nazwa produktu: | 4-calowe 5-calowe 6-calowe 8-calowe wszelkiego rodzaju dostawców kół samonastawnych do dużych obciąż |
|---|---|
| Styl:: | Kółka o dużej wytrzymałości |
| Kolor koła:: | Kolorowy |
450 kg Ładowanie ciężkich kółek
| Nazwa produktu: | 200mm płyta górna z podwójnym łożyskiem kulkowym aluminiowy rdzeń pu heavy duty kółka |
|---|---|
| Styl:: | Kółko obrotowe z aluminium do dużych obciążeń |
| Kolor koła:: | Pomarańczowy |
PU 200mm 990lbs Ładowanie ciężkich kółek z aluminiowym rdzeniem
| Nazwa produktu: | 200mm 990lbs płyta górna typu amerykańskiego rdzeń aluminiowy pu heavy duty kółka |
|---|---|
| Styl:: | Kółko aluminiowe do dużych obciążeń |
| Kolor koła:: | Ciemny żółty |

