Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty cast iron wheels ] mecz 132 produkty.
1188LBS Żelazny rdzeń Poliuretanowe kółka do dużych obciążeń Obracanie o 360 ° 8x2-calowe PU Bieżnik Obrotowe kółka do wózków
| Nazwa produktu: | 8x2-calowe obrotowe kółka z bieżnikiem PU 1188LBS Pojemność Żelazny rdzeń Poliuretanowe kółka do duż |
|---|---|
| Styl:: | Zestaw skrętny do dużych obciążeń z PU |
| Kolor koła:: | zielony + czarny |
Żeliwne 8-calowe boczne kółka samonastawne z obrotowym talerzem
| Nazwa produktu: | 8-calowe obrotowe kółka z litego, srebrnego żeliwa o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Styl:: | Kółka z litego żeliwa do dużych obciążeń |
| Materiał:: | Żeliwo + stal |
100mm 396lbs czarne gumowe wytrzymałe kółka z bocznym zamkiem
| Nazwa produktu: | WBD produkuje 100mm 396lbs czarne gumowe obrotowe kółka o dużej wytrzymałości z boczną blokadą |
|---|---|
| Styl:: | Kółko do dużych obciążeń 4 "z gumy żelaznej |
| Rozmiar koła:: | 4 cale x 2 cale |
150mm Iron Core Heavy Duty Kółka Logo Konfigurowalne
| Nazwa produktu: | 150mm żelazny rdzeń gumowe stałe koło Logo Konfigurowalne kółka o dużej wytrzymałości na sprzedaż |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe gumowe, stałe, wytrzymałe kółka |
| Rozmiar koła:: | 6 cali |
Poliuretanowe kółka o dużej wytrzymałości 200x50mm ISO9001
| Nazwa produktu: | 200mm płyta górna z podwójnym łożyskiem kulkowym żelazny rdzeń zielony pu wzmacnia wytrzymałe kółka |
|---|---|
| Styl:: | Kółko obrotowe do dużych obciążeń z PU |
| Kolor koła:: | Zielony + czarny |
Guma 150mm 510lbs Ładowanie ciężkich kółek z hamulcem bocznym
| Nazwa produktu: | 150mm 510lbs górna płyta obrotowa żelazny rdzeń gumowe wytrzymałe kółka z bocznym hamulcem |
|---|---|
| Styl:: | Kółko do dużych obciążeń z gumy żelaznej |
| Rozmiar koła:: | 5 cali x 2 cale |
Blokada boczna 230 kg Hollow Core 5-calowe obrotowe, wytrzymałe, hamowane kółka z hamulcem
| Nazwa produktu: | WBD produkuje nośność 230 kg Hollow Core Iron Wheel Heavy Duty Obrotowe kółka z hamulcem |
|---|---|
| Styl:: | Wydrążone żelazne boczne kółka blokujące o pojemności 230 kg |
| Rozmiar koła:: | 5 cali |
PU 350 kg Pojemność 6-calowe kółka samonastawne o dużej wytrzymałości do zastosowań przemysłowych
| Nazwa produktu: | 6-calowa średnica 2-calowa szerokość płyta obrotowa łukowy bieżnik czerwony pu żelazny rdzeń do duży |
|---|---|
| Styl:: | Koło skrętne do dużych obciążeń z PU z bieżnikiem łukowym |
| Kolor koła:: | Czerwony + Srebrny |
125mm 440lbs Ładowanie gumowych kółek o dużej wytrzymałości z blokadą
| Nazwa produktu: | 125mm 440lbs płyta obrotowa żelazny rdzeń niebieskie elastyczne gumowe wytrzymałe kółka z blokadą |
|---|---|
| Styl:: | Kółko do dużych obciążeń z gumy elastycznej |
| Rozmiar koła:: | 5 cali x 42mm |
Przemysłowe kółka do dużych obciążeń Koła 125x50mm 440LBS Czarne gumowe koła Łożysko kulkowe Stały typ
| Nazwa produktu: | 125x50mm 440LBS Czarne gumowe koła Łożysko kulkowe Stały typ Heavy Duty Industrial Caster Wheels Hur |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne kółko z żelaznej gumy |
| Rozmiar koła:: | 125x50mm |

