Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty cast iron wheels ] mecz 132 produkty.
6600lbs Super Heavy Duty Kółka Podwójne koło Obrotowa płyta 10-calowe czerwone pu Szerokie kółka
| Nazwa produktu: | 10-calowe czerwone Pu szerokie kółka o pojemności 6600 funtów, bardzo wytrzymałe kółka, dwukołowe, o |
|---|---|
| Styl:: | Super wytrzymałe 10-calowe kółko |
| Kolor koła:: | Czerwony + Srebrny |
Total Lock Brake Rodzaj koła kołowego pu 150 mm ciężkie koło kołowe zbudowane dla wózków logistycznych i obsługi materiałów
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Brake Type: | Total Lock |
Kółko obrotowe o nośności 1000 funtów (453 kg), 3 tony, wytrzymałe, z poliuretanu (PU), gładkie, przeznaczone do ciężkiego przemysłu i mobilności sprzętu
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
5 cali Wysokość ogólna 150 mm PU koła kołowe 2 cali Szerokość koła dla wszechstronnych i ciężkich zastosowań przemysłowych
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
10-calowe kółka o bardzo dużej wytrzymałości Poliuretanowe stalowe żelazne PU Podwójne koła Kółka obrotowe
| Nazwa produktu: | 10-calowe kółka o bardzo dużej wytrzymałości Poliuretanowe żeliwne koła PU Kółka obrotowe |
|---|---|
| Styl:: | Super ciężki zestaw kołowy |
| Kolor koła:: | Pomarańczowy + czarny + srebrny |
4-calowe koło 180 kg Udźwig Kółka o dużej wytrzymałości Żelazna gumowa sztywna płyta
| Nazwa produktu: | WBD dostarcza 4-calowe koło o pojemności 180 kg Wózek z żelazną gumą ze sztywną płytą o dużej wytrzy |
|---|---|
| Styl:: | 4" gumowe sztywne, wytrzymałe kółka |
| Rozmiar koła:: | 100 MM |
4 "X2" Żelazny rdzeń 360 ° Obrotowe kółka o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | Hurtownia WBD 4 "x 2" Czarna guma Rdzeń żelazny Płyta obrotowa 360 ° Obrotowe kółka o duże |
|---|---|
| Styl:: | 4-calowe gumowe obrotowe, wytrzymałe kółka |
| Rozmiar koła:: | 4 cale |
6-calowy wytrzymały rdzeń aluminiowy z poliuretanowymi kółkami samonastawnymi 400 kg Ładowność Obrotowe kółka do wózków Hurtownia
| Nazwa produktu: | 6-calowe wytrzymałe aluminiowe kółka z poliuretanu 400 kg Nośność Koła do wózków Hurtownia |
|---|---|
| Styl:: | Aluminiowe kółko skrętne do dużych obciążeń |
| Kolor koła:: | Pomarańczowy |
Żeliwne obrotowe kółka do dużych obciążeń 6-calowe czerwone solidne koło przemysłowe bez oznakowania
| Nazwa produktu: | 6-calowe czerwone solidne koło przemysłowe bez oznakowania Heavy Duty Cast Iron Pu Obrotowe kółka hu |
|---|---|
| Styl:: | Kółka obrotowe hd |
| Kolor koła:: | Czerwony + Srebrny |
Żeliwne kółka o dużej wytrzymałości o średnicy 125 x 50 mm ze smarowniczką
| Nazwa produktu: | Koło żeliwne o średnicy 125 x 50 mm z pustym rdzeniem o pojemności 230 kg, o dużej wytrzymałości, na |
|---|---|
| Styl:: | Ciężkie, sztywne kółka żelazne 125x50mm |
| Rozmiar koła:: | 125x50mm |

