Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ 5 steel floor lock casters ] mecz 184 produkty.
Kółka medyczne ze stali nierdzewnej 4 cale Podwójny hamulec Kółka wytrzymałe do urządzeń medycznych i mebli szpitalnych
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Type: | Plate |
Płytkowe koła medyczne z materiałem z klamry z nylonu i pojemnością ładunkową 275 funtów Idealne do mobilności sprzętu medycznego
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
5-calowe kółka medyczne TPR o średnim obciążeniu Górna płyta Obrotowa blokada boczna
| Nazwa produktu: | 5-calowe koła medyczne TPR Górna płyta Obrotowa blokada boczna Dostawca kółek do średnich obciążeń |
|---|---|
| Styl:: | 5-calowe kółka z blokadą boczną TPR |
| Rozmiar koła:: | 125 mm |
Obrotowy trzpień gwintowany 75x21mm Biały PP Lekkie kółka Całkowity hamulec
| Nazwa produktu: | Koło pełne 75x21mm Całkowity hamulec Obrotowy obrotowy gwintowany trzpień Białe PP Lekkie kółka Hurt |
|---|---|
| Styl:: | Lekkie kółka pp z trzpieniem |
| Materiał wspornika:: | Stal prasowana |
Podwójne łożyska kulkowe, koła 2,5 cali, odporne na korozję
| Ładowność: | 300 funtów |
|---|---|
| Materiał: | Stalowe |
| Kolor: | czarny |
M28x40mm Stały trzpień 4-calowy szary TPR Kółka do łóżek medycznych Niemagnetyczne kółka szpitalne
| Nazwa produktu:: | M28x40mm Stały trzpień 4-calowy szary TPR Kółka do łóżek medycznych Niemagnetyczne kółka szpitalne |
|---|---|
| Rozmiar łodygi:: | 28x40mm |
| Wzrost:: | 149 mm |
150 mm Całkowity gwintowany trzpień hamulca Łożysko kulkowe o średnim obciążeniu
| Nazwa produktu: | 150mm Całkowity gwintowany trzpień hamulca Obrotowe łożysko kulkowe z pustym rdzeniem Czarne kółka z |
|---|---|
| Styl:: | Kółka blokujące z czarnego pvc z trzpieniem gwintowanym |
| Kolor koła:: | Czarny kolor |
5-calowe wytrzymałe kółka poliuretanowe Płyta obrotowa Miękkie kółka do wózków przemysłowych Hurtownia
| Szerokość koła: | 50mm |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Stal |
| Typ: | Kółka do dużych obciążeń |
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
100x27mm 360 ° Obrotowy otwór na śrubę Głowica obrotowa Meble TPR Lekkie kółka z całkowitym hamulcem
| Nazwa produktu: | 100x27mm Koło Całkowity hamulec 360 ° Obrotowy otwór na śrubę Głowica obrotowa Szare TPR Kółka do le |
|---|---|
| Styl:: | Lekkie kółka hamulcowe z otworem na śrubę tpr |
| Materiał wspornika:: | Stal |

