Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ 5 steel floor lock casters ] mecz 184 produkty.
990LBS Pojemność 6-calowe obrotowe blokowane PU Silent Heavy Duty Casters
| Nazwa produktu: | Pojemność 990LBS 6-calowe zielone kółko PU Obrotowe blokowanie Ciche wytrzymałe kółka do zastosowań |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe kółka z blokadą skrętną do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 6 cali |
8x2 cale żeliwne o pojemności 300 kg Hollow Obrotowe kółka do dużych obciążeń
| Nazwa produktu: | YLcaster hurtownia 8x2 cale srebrne żeliwne kółko 300kg o dużej pojemności z wydrążonym kołem blokad |
|---|---|
| Styl:: | Duże żelazne kółka z blokadą boczną |
| Rozmiar koła:: | 8 cali |
3-calowe miękkie kółko Obrotowy obrotowy gwintowany trzpień Szare kółka TPR
| Nazwa produktu: | 3-calowe miękkie kółko z obrotowym, obrotowym gwintowanym trzpieniem, szare kółka TPR do lekkich obc |
|---|---|
| Styl:: | Lekkie kółka z hamulcem trzpienia tpr |
| Materiał wspornika:: | Stal prasowana |
Czarny żaroodporny obrotowy wózek do piekarnika 5-calowe wymienne kółka
| Nazwa produktu: | 5-calowa, wytrzymała, czarna płyta obrotowa do piekarnika, odporna na wysoką temperaturę fabryka kół |
|---|---|
| Styl:: | 5-calowe obrotowe kółka odporne na ciepło |
| Średnica koła:: | 5 cali |
300 kg kompaktowy, obracający się blokadnik lampy z barierą stopu z wysokością rozciągania 151 mm
| Wysokość ładunku: | 148/176/204/248 mm |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
| materiał koła: | stali |
Zielone kółka obrotowe 300 kg pojemność ładunkowa Galwanizowane koło stalowe 151 mm wysokość do mebli
| Pojemność ładunkowa: | 300 kg |
|---|---|
| Wysokość rozciągania: | 151/172/198/248 mm |
| Kolor: | Zielona |
Obrotowe kółka jezdne Więcej produktów z materiałem koła stalowym i rozmiarem płyty górnej 100*100*85*85
| Kolor: | Zielona |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 300 kg |
| materiał koła: | stali |
Łatwość Siwe stalowe koła całkowita blokada obrotowa 19-24mm Koło płaskie łożyska -20 do 100.C
| Rodzaj hamulca: | Całkowita blokada, blokada obrotowa |
|---|---|
| Zakres temperatury: | -20 do +100 stopni Celsjusza |
| Promień skrętu: | 2-4 cale |
Kółka gwintowane z trzpieniem obrotowym OEM 50 mm bez łożyska
| Nazwa produktu: | YLcaster OEM 50mm czarne gumowe kółka z gwintowanym trzpieniem obrotowe blokujące lekkie kółka |
|---|---|
| Styl:: | Gumowe kółka blokujące z gwintowanym trzpieniem |
| Rozmiar koła:: | 50mm |
2-calowe koła PU Obrotowy gwintowany trzpień Czerwony boczny zamek kółka z lekkim kółkiem
| Nazwa produktu: | WBD dostarcza 2-calowe koła PU Lekki obrotowy gwintowany trzpień Koła z blokadą boczną w kolorze cze |
|---|---|
| Styl:: | Lekkie kółka z pustym trzpieniem |
| Rozmiar koła:: | 2" |

