Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ 5 steel floor lock casters ] mecz 184 produkty.
8-calowa cicha guma termoplastyczna TPR 616LBS Kierunkowe blokowane kółka obrotowe
| Nazwa produktu: | 8-calowe, duże, ciche koło TPR, pojemność 616LBS, blokowanie obrotowe, wytrzymałe kółka hurtowo |
|---|---|
| Styl:: | 8-calowe kółka TPR z blokadą boczną do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 8 cali |
5-calowe kółko 506LBS, szare kółka TPR z mocowaniem płytowym o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | WBD Wholesales 5-calowe koło 506LBS Pojemność Szara sztywna płyta TPR Heavy Duty Kółka |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne, wytrzymałe kółka 5" TPR |
| Rozmiar koła:: | 5 " |
Lekkie 2-calowe kółka z czarnej gumy Hamulec boczny Miękkie obrotowe kółko do podłóg z twardego drewna
| Szerokość koła: | 20,3 mm |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Stal |
| Typ: | Kółka do lekkich obciążeń |
Wyroby z stali nierdzewnej
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Kółka jezdne gumowe o nośności 100-300 kg, elastyczne, miękkie, pomarańczowe, idealne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, trwałe i niezawodne rozwiązanie
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Feature: | Customable |
Wykorzystanie zębatek o promieniu 2-4 cali
| materiał koła: | TPR |
|---|---|
| Średnica koła: | 2-4 cale |
| Kolor koła: | Szary |
Gładki bieżnik kółek skrętnych do lekkich obciążeń dla szarych kół Gładkie koła i zakres temperatur -20 do 100 stopni Celsjusza
| Finish: | Zinc Plated |
|---|---|
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
| Wheel Bearing: | Plain Bearing |
Wytrzymała i lekka konstrukcja kółek meblowych do lekkich obciążeń z plastikowym rdzeniem koła
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Width: | 19-24mm |
| Wheel Bearing: | Plain Bearing |
Wyroby przemysłowe z łożyskami kulkowymi i trwałym wykończeniem
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Wykorzystuje się w tym celu urządzenia, które są w stanie wykorzystać do wykonywania określonych zadań.
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |

