Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ 5 steel floor lock casters ] mecz 184 produkty.
4-calowe koła poliuretanowe z pustym rdzeniem, pomarańczowe, czarne kółka obrotowe z blokadą
| Product Name: | 4 Inch Hollow Core Polyurethane Wheels Orange Black Wheel Swivel Locking Casters |
|---|---|
| Style:: | Medium duty polyurethane casters |
| Wheel Color:: | Black+Orange |
Ciężkoodpowiedzialny zielony stalowy galwanizowany wysokość obciążenia obrotowego 148 mm
| Pojemność ładunkowa: | 300 kg |
|---|---|
| Rodzaj: | Obracać |
| Wysokość ładunku: | 148/176/204/248 mm |
Galwanizowane pokryte więcej produktów Wielkość płyty górnej 100*100*85*85 Materiał koła stalowego dla wydajności
| Wysokość rozciągania: | 151/172/198/248 mm |
|---|---|
| Kolor: | Zielona |
| Rodzaj: | Obracać |
Zielone galwanizowane koła stalowe podnoszące górne podnośniki 300 kg pojemność ładunkowa
| Pojemność ładunkowa: | 300 kg |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
| Obsługa powierzchni: | Galwanizowane |
Kółka stalowe podnoszące blat, podnośnik, płynne i łatwe podnoszenie z funkcją obrotu
| Wysokość rozciągania: | 151/172/198/248 mm |
|---|---|
| Wysokość ładunku: | 148/176/204/248 mm |
| Rodzaj: | Obracać |
Szybkie i łatwe podnoszenie z zielonym materiałem koła stalowego podnieść górny jack
| Rozmiar górnej płyty: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Wysokość ładunku: | 148/176/204/248 mm |
| Obsługa powierzchni: | Galwanizowane |
Stalowe koła koła wielkości 100*100*85*85 Więcej produktów do zastosowań ciężkich
| Obsługa powierzchni: | Galwanizowane |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 300 kg |
| Rodzaj: | Obracać |
Koła przemysłowe do większych obciążeń, wysokość 148/176/204/248mm, materiał stalowy i więcej opcji
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
Wyroby o masie nieprzekraczającej 1 kg
| Wheel Bearing: | Plain Bearing |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
Rodzaj montażu płytki Rury lekkie dla temperatury od -20 do 100 stopni Celsjusza
| Rodzaj montażu: | Płyta |
|---|---|
| łożysko koła: | Łożysko ślizgowe |
| Materiał obudowy: | Stalowe |

