Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate heavy duty rigid casters ] mecz 226 produkty.
300lbs pojemności obciążenia rowery stołu roboczego z cynizowanym wykończeniem
| Średnica koła: | 2,5 cala |
|---|---|
| Ładowność: | 300 funtów |
| Rodzaj koła: | Obrót z hamulcem |
2.5 cali średnicy koła, polypropylenowe koła z podwójnym łożyskiem kulkowym
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| materiał koła: | poliuretan |
| Producent: | Workbench Co. |
Wyroby drewniane o masie 300 lb z powierzchnią powlekaną
| Skończ.: | Ocynkowana |
|---|---|
| Typ łożyska: | Podwójne łożysko kulkowe |
| Opakowanie: | 4 |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Podwójne łożyska kulkowe z rolkami z obrotową rolką z cynkową wydajnością
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Producent: | Workbench Co. |
| materiał koła: | poliuretan |
90 mm Wysokość 5 cali Bolt Rowery z 200 kg 300 kg 400 kg 500 kg Pojemność ładunkowa
| Rozmiar łodygi: | M12x15mm |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
| Pojemność ładunkowa: | 200-500 kg |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
Ylcaster 50mm Przemysłowe kółka koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koł
| Producent: | YLcaster |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 200/250kg |
| Materiał trzonu bieżnikowanego: | Stalowe |
Sztywne koła do rusztowań zapewniające płynne przemieszczanie, z gwintowanym trzpieniem stalowym, podwójnym łożyskiem kulkowym
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |
3-calowe, sztywne, odporne na wysokie temperatury kółka samonastawne Brązowe, pełne koła, odporne na wysoką temperaturę, obrotowe kółka
| Nazwa produktu: | 3-calowe, sztywne, odporne na wysokie temperatury kółka samonastawne Brązowe, pełne koła, odporne na |
|---|---|
| Styl:: | Kółko obrotowe |
| Kolor koła:: | brązowy |

