Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] mecz 181 produkty.
Żeliwna górna sztywna płyta 75 mm Czarny widelec Średnie kółka do stołu
| Nazwa produktu: | Produkcja 75 mm Płyta górna Typ Płyta sztywna Czarny widelec Żeliwne kółka stołowe o średniej wytrzy |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne kółka żeliwne |
| Kolor koła:: | Żelazo |
Kółka obrotowe z poliuretanu z blokadą, pojedyncze kółko z łożyskiem kulkowym, idealne do zastosowań związanych z transportem i przenoszeniem materiałów
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Gładki bieżnik Czarny kółko z kółka PU 194 mm Wysokość do obsługi i transportu materiałów magazynowych
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
Jednoskorowce Czerwony PU Koło Polyuretanowe Koła Oferujące Całkowity Zamknięcie Typ hamulca Idealny wybór dla magazynu i sprzętu
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
Wyrzutki mebli Czarne koło Kompatybilne z większością mebli
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
Kółka z mocowaniem płytowym, odpowiednie do mebli, kółka o dużej nośności, zapewniające płynne toczenie i długą żywotność
| Quantity: | 4 |
|---|---|
| Manufacturer: | WBD |
| Compatibility: | Furniture |
0.25 cali grubości płyty koła ze stali nierdzewnej z całkowitym typem hamulca i szerokością koła 45 mm
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
Zestaw złożony z 4 kołnierzyków łożysk kulkowych z nylonu 2 kółkowe koła z wbudowaną śrubą
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
Pojemność ciężkości Czarny stolik roboczy Koła kołowe z mocowaniem bocznym
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Rodzaj hamulca: | Totalny zamek |
| Szerokość koła: | 2 cale |
Zynkowe gumowe koła wewnętrzne 2 cali średnica koła 46 mm Koło do ruchu ciężkiego
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |

