Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty industrial caster wheels ] mecz 593 produkty.
Steel Housing Material Rubber Casters for Heavy-Duty Applications Customizable Unit Weight 4kg-5kg
| Application: | Industry |
|---|---|
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
PU 350 kg Pojemność 6-calowe kółka samonastawne o dużej wytrzymałości do zastosowań przemysłowych
| Nazwa produktu: | 6-calowa średnica 2-calowa szerokość płyta obrotowa łukowy bieżnik czerwony pu żelazny rdzeń do duży |
|---|---|
| Styl:: | Koło skrętne do dużych obciążeń z PU z bieżnikiem łukowym |
| Kolor koła:: | Czerwony + Srebrny |
Wytrzymałe, zamykane kółka z miękkiej gumy termoplastycznej o grubości 100 mm
| Nazwa produktu: | Koła z gumy termoplastycznej OEM o średnicy 100 mm z miękkim hamulcem bocznym o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Styl:: | Kółka do dużych obciążeń z hamulcem bocznym TPR o średnicy 100 mm |
| Rozmiar koła:: | 100 MM |
5-calowe kółko 506LBS, szare kółka TPR z mocowaniem płytowym o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | WBD Wholesales 5-calowe koło 506LBS Pojemność Szara sztywna płyta TPR Heavy Duty Kółka |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne, wytrzymałe kółka 5" TPR |
| Rozmiar koła:: | 5 " |
5-calowe wytrzymałe kółka poliuretanowe Płyta obrotowa Miękkie kółka do wózków przemysłowych Hurtownia
| Szerokość koła: | 50mm |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Stal |
| Typ: | Kółka do dużych obciążeń |
300 kg Ładowanie 200 mm ciężkich kółek z płytą obrotową
| Nazwa produktu: | 200mm średnica 2-calowa płyta obrotowa bieżnik łukowy czerwony rdzeń pcv pp heavy duty kółka |
|---|---|
| Styl:: | Kółko obrotowe do dużych obciążeń z bieżnika łukowego z pcv |
| Kolor koła:: | czerwony + czarny |
Ciężki Czerwony Koło Żelazne Koło Środkowe łożysko kołowe do 837lbs Pojemność ładunkowa Zink pomalowany
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Centrum koła: | żelazo |
| Kolor: | Czerwony |
Ciężki Czerwony Koło Żelazne Koło Środkowe łożysko kołowe do 837lbs Pojemność ładunkowa Zink pomalowany
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Kółka do dużych obciążeń |
| Ładowność: | Do 85 kg |
Przednie hamulce Polyuretanowe koła do ciężkich ładunków Czarne koła Płytka zamontowana
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Caster Type: | Heavy Duty |
837lbs Pojemność ładunkowa Ciężkie kółka z łożyskiem kulkowym i żelaznym kołem centralnym dla przemysłu ciężkiego
| Pojemność koła: | 837 funtów. |
|---|---|
| Wielkość: | 100mm |
| materiał koła: | poliuretan |

