Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty cast iron wheels ] mecz 132 produkty.
Niestandardowe kółka gumowe, z zinowo pokrytą, zwiniętą łodygą, zapewniające trakcję i płynne walcowanie na różnych rodzajach podłóg
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |
Materiał stalowy do obudowy Ruberowe kółka z gumy PP z kółkiem rdzenia i podwójnym łożyskiem kulkowym nadającym się do mobilności sprzętu
| Load Capacity: | 100-300 KG |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Feature: | Customable |
Wyroby z poliuretanu z materiału żelaza PU dla gładkiej bieżni i trwałej wydajności pojedynczego koła
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
Stalowe kółka 100-300 kg pojemności ładunkowej z 3-8 kółkami gumowymi
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 100-300 kg |
| Cechy: | konfigurowalny |
880LBS Suszarka Hamulec boczny Obrotowe 6-calowe fenolowe kółka samonastawne
| Nazwa produktu: | 6-calowy stojak do suszenia Koło na kółkach Obrotowy hamulec boczny Odporne na ciepło kółka przemysł |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe kółka do suszarki |
| Średnica koła:: | 6 cali |
Zynkowe gumowe koła wewnętrzne 2 cali średnica koła 46 mm Koło do ruchu ciężkiego
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
4-calowe metalowe koła z rowkiem H Solidne stalowe sztywne rolki przesuwne
| Nazwa produktu: | 4-calowe metalowe koła z rowkiem H Solidne stalowe sztywne rolki przesuwne |
|---|---|
| Styl:: | Zestaw kołowy do gąsienic sztywnych |
| Średnica koła:: | 100 mm |
Meble z pustym rdzeniem 4x2 cale Obrotowe kółka o nośności 200 kg
| Nazwa produktu: | Meble Hot Stlye Użyj 4x2 cala Srebrne koła z pustym rdzeniem Żeliwne obrotowe kółka o dużej wytrzyma |
|---|---|
| Styl:: | Kółka z pustego żeliwa 4x2 cala |
| Rozmiar koła:: | 4x2 cale |
320 kg Udźwig Płyta PU 4-calowe kółka obrotowe do wózka
| Nazwa produktu: | WBD Hurtownia 320 kg Żelazna płyta obrotowa PU o dużej pojemności Blokada boczna Heavy Duty Kółka 4 |
|---|---|
| Styl:: | Kółka o dużej wytrzymałości 320 kg z blokadą boczną z żelaza pu |
| Pojemność koła:: | 320kg |
Stalowe gumowe bezmarkowe gumowe kółka 2 cali z 100 funtów pojemności i stalowe okłady
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Load Capacity: | 100 Lbs |
| Wheel Material: | Steel+Rubber |

