Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty cast iron wheels ] mecz 132 produkty.
400 kg Ładowanie 6-calowych kół poliuretanowych
| Nazwa produktu: | 6-calowe 400 kg płyta górna obrotowe kółka żelazne z czerwonym poliuretanem o dużej wytrzymałości, e |
|---|---|
| Styl:: | Żelazo-poliuretanowe kółka przemysłowe do dużych obciążeń typu europejskiego |
| Rozmiar koła:: | 150 MM |
Kółka poliuretanowe 150 mm z gładkim bieżnikiem, szerokość koła 2 cale, zaprojektowane z myślą o płynnej pracy i zredukowanym poziomie hałasu
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Wheel Material: | PU+Iron |
200 mm srebrny kolor 300 kg nośność pusty rdzeń sztywne koła samonastawne płaski bieżnik
| Nazwa produktu: | Sprzedaż fabryczna 200 mm Srebrne żelazne koło 300 kg Pojemność Hollow Core Sztywne, wytrzymałe kółk |
|---|---|
| Styl:: | Kółka żelazne z blokadą boczną 200 mm |
| Rozmiar koła:: | 20 cm |
Wyroby z poliuretanu z łożyskami kulkowymi z hamulcem całkowitego blokowania i kołami z wnętrzem wgłębionym
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Twarde kółka samonastawne o wysokiej temperaturze 100 mm z łożyskiem wałeczkowym
| Nazwa produktu: | Fenolowe koło o średnicy 100 mm do dużych obciążeń Czarne obrotowe żaroodporne kółka na sprzedaż |
|---|---|
| Styl:: | Obrotowe, odporne na ciepło kółka o średnicy 100 mm |
| Średnica koła:: | 100 mm |
300 kg Ładowanie 6-calowych kół poliuretanowych, sprężynowe kółko samonastawne ISO9001
| Nazwa produktu: | 6-calowe, 300-kilogramowe, wytrzymałe, żelazne kółka z pojedynczą sprężyną do garaży |
|---|---|
| Styl:: | Obrotowe pojedyncze kółko sprężynowe |
| Średnica koła:: | 6 cali |
Pojemność ciężkości Czarny stolik roboczy Koła kołowe z mocowaniem bocznym
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Rodzaj hamulca: | Totalny zamek |
| Szerokość koła: | 2 cale |
Jednoskorowym stylu Czerwony PU Koło Polyuretanowe koła Total Lock Brake Typ Materiały trwałości
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
880lbs Pojemność 8 x 2 kółka, nadające się do noszenia aluminiowe kółka
| Nazwa produktu: | 200mm 880lbs płyta górna pomalowany na zielono widelec aluminiowy rdzeń pu wytrzymałe kółka z podwój |
|---|---|
| Styl:: | Kółko aluminiowe do dużych obciążeń |
| Kolor koła:: | Ciemny żółty |
Gładki bieżnik Czarny kółko z kółka PU 194 mm Wysokość do obsługi i transportu materiałów magazynowych
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |

