Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate swivel heavy duty casters ] mecz 489 produkty.
Czerwony ciężki rolki 837lbs pojemność ładunkowa łożysk kulkowy koło żelazne Centrum cynizowane
| Ładowność: | Do 85 kg |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
| Rodzaj: | Kółka do dużych obciążeń |
Guma 150mm 510lbs Ładowanie ciężkich kółek z hamulcem bocznym
| Nazwa produktu: | 150mm 510lbs górna płyta obrotowa żelazny rdzeń gumowe wytrzymałe kółka z bocznym hamulcem |
|---|---|
| Styl:: | Kółko do dużych obciążeń z gumy żelaznej |
| Rozmiar koła:: | 5 cali x 2 cale |
Gumowe kółka o dużej wytrzymałości 250 kg o średnicy 200 mm
| Nazwa produktu: | Pojedyncze koło hamulcowe o średnicy 200 mm 250 kg Pojemność gumowe kółka o dużej wytrzymałości Hurt |
|---|---|
| Styl:: | 8-calowe gumowe kółka z hamulcem bocznym do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 200 x 50 mm |
144mm Polyuretanu Ciężkie koła kołowe podwójne łożyska kulkowe Czerwone żelazo PU Gładki ruch
| łożysko koła: | Podwójne łożyska kulkowe |
|---|---|
| Wielkość: | 100mm |
| Całkowita długość: | 144 mm |
400 kg Ładowanie 4-calowych nylonowych kółek o dużej wytrzymałości z hurtowym hamulcem bocznym
| Nazwa produktu: | 4-calowe, obrotowe, nylonowe kółka o szerokości 42 mm, obrotowe, z bocznym zamkiem |
|---|---|
| Styl:: | Nylonowe kółka do dużych obciążeń |
| Materiał kół:: | nylon |
PU 350 kg Pojemność 6-calowe kółka samonastawne o dużej wytrzymałości do zastosowań przemysłowych
| Nazwa produktu: | 6-calowa średnica 2-calowa szerokość płyta obrotowa łukowy bieżnik czerwony pu żelazny rdzeń do duży |
|---|---|
| Styl:: | Koło skrętne do dużych obciążeń z PU z bieżnikiem łukowym |
| Kolor koła:: | Czerwony + Srebrny |
300 kg Ładowanie 200 mm ciężkich kółek z płytą obrotową
| Nazwa produktu: | 200mm średnica 2-calowa płyta obrotowa bieżnik łukowy czerwony rdzeń pcv pp heavy duty kółka |
|---|---|
| Styl:: | Kółko obrotowe do dużych obciążeń z bieżnika łukowego z pcv |
| Kolor koła:: | czerwony + czarny |
6-calowa górna płyta Obrotowe wydrążone żeliwne kółka z rowkiem V do dużych obciążeń Koła gąsienicowe
| Product Name: | 6 inch top plate swivel hollow cast iron v groove heavy duty casters track wheels |
|---|---|
| Style:: | Cast iron groove heavy duty casters |
| Wheel Material:: | Iron |
5500lbs Pojemność 8-calowe kółka Super Heavy Duty z uchwytem na czarną farbę
| Nazwa produktu: | 8-calowe obrotowe nylonowe kółka o dużej wytrzymałości o wadze 5500 funtów, dostosuj |
|---|---|
| Styl:: | Super wytrzymałe obrotowe kółko nylonowe |
| Kolor koła:: | biało-czarny |
PU 75 mm niskoprofilowe kółka o dużej wytrzymałości, koła poliuretanowe o dużej pojemności 500 kg
| Nazwa produktu: | 75x50mm 1100lbs 500kg górna płyta obrotowa żeliwny rdzeń czerwone pu niskoprofilowe kółka samonastaw |
|---|---|
| Styl:: | Wytrzymałe niskoprofilowe kółka samonastawne |
| Kolor koła:: | czerwony + czarny |

