Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate swivel heavy duty casters ] mecz 489 produkty.
Pomarańczowe, wytrzymałe kółka PU 125 mm z hamulcami do wózków
| Nazwa produktu: | Obrotowa, stała płytka hamulcowa 125 mm, pomarańczowe kółka z bieżnikiem z pu hummer, wytrzymałe kół |
|---|---|
| Styl:: | Obrotowe kółka do dużych obciążeń z bieżnikiem z pcv |
| Budowa:: | spawane |
150mm 280kg Ładowanie ciężkich kółek z hamulcem
| Nazwa produktu: | 150mm 50mm szerokość obrotowa nieruchoma płytka hamulcowa szare kółko bieżnikowe hummer pcv ciężkie |
|---|---|
| Styl:: | Szare obrotowe kółka do dużych obciążeń z pcv |
| OBM:: | Dostępny |
4 "X2" Żelazny rdzeń 360 ° Obrotowe kółka o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | Hurtownia WBD 4 "x 2" Czarna guma Rdzeń żelazny Płyta obrotowa 360 ° Obrotowe kółka o duże |
|---|---|
| Styl:: | 4-calowe gumowe obrotowe, wytrzymałe kółka |
| Rozmiar koła:: | 4 cale |
837lbs Pojemność ładunkowa Ciężkie kółka Czerwone koła poliuretanowe Koła żelazne Centrum
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Ładowność: | Do 85 kg |
| Centrum koła: | żelazo |
Płytki Stem Bolt Otwór ciężkie rolki z cynkiem pomalowany uchwyt dla przemysłu
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Całkowita długość: | 144 mm |
| Ładowność: | Do 85 kg |
6-calowa płyta obrotowa Heavy Duty Kółka z blokadą boczną Gumowe koło o pojemności 230 kg
| Nazwa produktu: | 6-calowa płyta obrotowa z blokadą boczną Gumowe koło o udźwigu 230 kg Kółka do dużych obciążeń Hurto |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe gumowe kółka do dużych obciążeń z hamulcem bocznym |
| Rozmiar koła:: | 150x50mm |
150mm elastyczne gumowe kółka o dużej wytrzymałości z 462lbs ładującą płytą obrotową
| Product Name: | 200mm 462lbs top plate swivel steel core rubber heavy duty casters with total brake |
|---|---|
| Style:: | Elastic rubber heavy duty caster |
| Kolor:: | Złoto + szary |
Hamulec boczny 660lbs Udźwig Kółka do dużych obciążeń Płytka obrotowa
| Nazwa produktu: | Hamulec boczny 660lbs Nośność Czarne plastikowe kółka do dużych obciążeń Płyta obrotowa na sprzedaż |
|---|---|
| Styl:: | Kółko do dużych obciążeń 660lbs pp |
| Rozmiar koła:: | 4x2 cale |
Przemysłowe silniki ciężkoobciążne z łożyskiem kulkowym o dużej pojemności ładunkowej trwałe
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Obróbka powierzchni zamka: | Cynk malowany |
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
Powierzchnia opakowania z zakładki z cynizu
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Wielkość: | 100mm |
| Ładowność: | Do 85 kg |

