Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate swivel heavy duty casters ] mecz 607 produkty.
Gładkie koła bieżniki lekkie rolki z prostym łożyskiem / 2-4 cali promieniowanie obrotowe
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Material: | TPR |
OEM 770LBS Aluminiowa płyta górna Heavy Duty Sztywne kółka
| Nazwa produktu: | YLCASTER OEM 770LBS Nośność Aluminiowa płyta górna koła PU Wytrzymałe sztywne kółka |
|---|---|
| Styl:: | 770lbs aluminiowe sztywne kółka pu |
| Pojemność koła:: | 770lbs |
OEM 6x2 cale Solid Silver Wheel Heavy Duty Stałe kółka żeliwne
| Nazwa produktu: | YLcaster OEM 6x2 cale Solid Silver Wheel Cast Iron Heavy Duty Stałe kółka przemysłowe |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe, wytrzymałe żelazne kółka stałe |
| Rozmiar koła:: | 6x2 cale |
5-3/4 cali Wysokość całkowita Wykorzystanie w przemyśle Wykorzystanie w przemyśle
| Promień obrotu płyty górnej: | 3-1/2 cala |
|---|---|
| Całkowita wysokość: | 5-3/4 cala |
| Średnica koła: | 4 cale |
Wyroby o średnim obciążeniu z łożyskiem kulkowym o promieniu obrotowym 3-1/2 cali
| Rozmiar płyty montażowej: | 3-3/4 x 3-3/4 cali |
|---|---|
| Rodzaj koła: | poliuretan |
| Zakres temperatury: | 0 do 180 stopni F |
Wysokość całkowita 2 do 12 cali Koła przemysłowe ciężkoobciążne Zinkem pokryte
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
Górna płytka obrotowa promienie 3-1/2 cali średnio obciążonych kołnierzy do średnich obciążeń ciężkiej konstrukcji
| Pojemność ładunkowa: | 300 funtów |
|---|---|
| Skończ.: | Ocynkowana |
| Całkowita wysokość: | 5-3/4 cala |
8-calowy czerwony PVC Korea Typ Kółka do wózka Łożyska kulkowe Heavy Duty Obrotowe kółka
| Nazwa produktu: | 8-calowy czerwony PVC Korea Typ Kółka do wózka Łożyska kulkowe Heavy Duty Obrotowe kółka |
|---|---|
| Styl:: | Zestaw skrętny do dużych obciążeń z bieżnikiem łukowym |
| Kolor koła:: | czerwony + czarny |
Blokada boczna 230 kg Hollow Core 5-calowe obrotowe, wytrzymałe, hamowane kółka z hamulcem
| Nazwa produktu: | WBD produkuje nośność 230 kg Hollow Core Iron Wheel Heavy Duty Obrotowe kółka z hamulcem |
|---|---|
| Styl:: | Wydrążone żelazne boczne kółka blokujące o pojemności 230 kg |
| Rozmiar koła:: | 5 cali |
Ciężkie łożyska kulkowe do przemyślenia i promienie obrotowe górnej płyty 3-1/2 cali dla dużej zdolności obciążeniowej
| Zakres temperatury: | 0 do 180 stopni F |
|---|---|
| Skończ.: | Ocynkowana |
| Typ łożyska: | Łożysko kulkowe/łożysko podwójne |

