Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ top plate swivel heavy duty casters ] mecz 489 produkty.
280 kg Pojemność ładunkowa 6 "Wykorzystanie rolników przemysłowych Ciężkie koła żelaza odlewanego
| Nazwa produktu: | 6-calowa płytka górna obracająca się, pusty, żelazny kołnierz ciężki z blokadą boczną |
|---|---|
| Styl:: | Żeliwne kółka o dużej wytrzymałości |
| Materiał koła:: | żeliwo |
Gładkie koła bieżniki lekkie rolki z prostym łożyskiem / 2-4 cali promieniowanie obrotowe
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Material: | TPR |
Pojemność koła 4 cali średnica górnej płyty promienie obrotowe 3-1/2 cali dla ciężkich ładunków i dużej pojemności ciężkości
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
OEM 770LBS Aluminiowa płyta górna Heavy Duty Sztywne kółka
| Nazwa produktu: | YLCASTER OEM 770LBS Nośność Aluminiowa płyta górna koła PU Wytrzymałe sztywne kółka |
|---|---|
| Styl:: | 770lbs aluminiowe sztywne kółka pu |
| Pojemność koła:: | 770lbs |
8-calowy czerwony PVC Korea Typ Kółka do wózka Łożyska kulkowe Heavy Duty Obrotowe kółka
| Nazwa produktu: | 8-calowy czerwony PVC Korea Typ Kółka do wózka Łożyska kulkowe Heavy Duty Obrotowe kółka |
|---|---|
| Styl:: | Zestaw skrętny do dużych obciążeń z bieżnikiem łukowym |
| Kolor koła:: | czerwony + czarny |
Wyroby o średnim obciążeniu z łożyskiem kulkowym o promieniu obrotowym 3-1/2 cali
| Rozmiar płyty montażowej: | 3-3/4 x 3-3/4 cali |
|---|---|
| Rodzaj koła: | poliuretan |
| Zakres temperatury: | 0 do 180 stopni F |
Wysokość całkowita 2 do 12 cali Koła przemysłowe ciężkoobciążne Zinkem pokryte
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
Koło skrętne z płytą górną TPR do dużych obciążeń dla ciężkiego sprzętu w środowiskach przemysłowych
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Wytrzymałe kółka skrętne żeliwne PU z podwójnymi łożyskami kulkowymi zapewniające płynne toczenie i dużą nośność
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Wyroby z stali nierdzewnej
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |

