Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ hospital bed caster wheels ] mecz 77 produkty.
Kółka medyczne 3 "4"
| Nazwa produktu:: | Kółka medyczne 3 "4" |
|---|---|
| Rozmiar koła:: | 3/4/5 cala |
| Wzrost:: | 102/125/155mm |
4-calowe miękkie ciche koła medyczne Typ trzpienia Zamykane TPR Kółka do łóżek szpitalnych OEM chroniący podłogę
| Nazwa produktu:: | 4-calowe miękkie ciche koła medyczne Typ trzpienia Zamykane TPR Kółka do łóżek szpitalnych OEM chron |
|---|---|
| Rozmiar koła:: | 100x30mm |
| Wzrost:: | 100 mm |
5-calowe miękkie kółko z okrągłym bieżnikiem TPR Szare gwintowane kółka z hamulcami do łóżek szpitalnych
| Nazwa produktu:: | 5-calowe miękkie okrągłe koło bieżnika TPR Szare gwintowane kółka z hamulcami do łóżek szpitalnych C |
|---|---|
| Rozmiar koła:: | 126X32mm |
| Wzrost:: | 177,5 mm |
80 kg Ładowanie 4-calowych kółek medycznych PU z gwintowanym trzpieniem do łóżek ICU
| Nazwa produktu:: | 4-calowe, obrotowe, ciche, podwójne kółka medyczne z trzpieniem pu, do łóżek na oddziałach intensywn |
|---|---|
| Rozmiar koła:: | 100X56mm |
| Wzrost:: | 125 mm |
4-calowe kółka z miękkiej gumy Średnie szare TPR Blokada boczna Kółka obrotowe do podłóg z twardego drewna OEM
| Nazwa produktu: | 4-calowe kółka z miękkiej gumy Średnie szare TPR Blokada boczna Kółka obrotowe do podłóg z twardego |
|---|---|
| Styl:: | Kółka samonastawne o średnicy 100 mm z hamulcem bocznym do średnich obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 100 mm |
Środowiskowo przyjazne i gładkie meble do ruchu koło z łożyskiem kulkowym
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
198lbs Ładowanie 125mm kółek medycznych z blokadą Ab
| Nazwa produktu:: | 125mm 198lbs obrotowy trzpień centralny zamek tpr kółka medyczne do szpitala |
|---|---|
| Rozmiar koła:: | 125X32mm |
| Wysokość:: | 166mm |
Białe / Czarne Certyfikowane Meble Koło koła plastikowe z kołami nylonowymi
| Zastosowanie: | Meble |
|---|---|
| Rodzaj koła: | PP/Nylon/TPR/PU/Guma |
| Kolor: | Biały/ Czarny/ Czerwony/ Żółty/ Zielony/ Niebieski/ Brązowy itp. |
Ciężkie koła gumowe z bieżnikami bez oznakowania i pojemnością 100 kg
| Kolor: | Czarny/Niebieski/Zielony |
|---|---|
| Rodzaj bieżnika: | Bez znakowania |
| Pojemność ładunkowa: | 100-300 kg |
Ciężki 350 kg PU żelazo odlewane koło obrotowe bez hamulca
| materiał koła: | PU + żelazo |
|---|---|
| Załadowana pojemność: | 450-850 kg |
| Rodzaj koła: | Pusty rdzeń |

