Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley wheels for stable transport ] mecz 52 produkty.
Zkładana platforma wózka typu uchwyt do bezpiecznego i stabilnego obróbki materiału
| Rodzaj koła: | Koło TPR/PU |
|---|---|
| Waga: | 15 kg |
| Całkowita wysokość: | 90cm |
Gładkie poliuretanowe kółka skrętne z łożyskami kulkowymi o nośności od 450 do 850 kg, idealne do magazynów i zastosowań przemysłowych
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Podwozia kompatybilne z mebliami z typem mocowania płytami zaprojektowane do wspierania dużych obciążeń i zapewnienia płynnego poruszania się mebli
| Loaded Capacity: | 600KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Width: | 2 |
WBD 4-Pack Heavy Duty Nylon Casters Solid Core Wheels z pojemnością 100 lbs
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Caster Type: | American |
| Quantity: | 4 |
Ciche koła z dużą pojemnością do zastosowań przemysłowych
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Cichy wózek z gładką platformą biegnącą z obracającymi się kółkami TPR/PU
| Type: | Swivel Casters |
|---|---|
| Wheel Type: | TPR/PU Wheel |
| Trolley Type: | Platform Trolley |
Średnie obciążenie 300 funtów pojemność obciążenia koła 5-3/4 cali wysokość szarych koła poliuretanowe
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Color: | Gray |
Ciężkie American Solid Core Casters / Casters do mebli 600KG Ładunek łożysk kulkowy
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball |
| Wheel Size: | 65mm |
Kompatybilne z mebliami koła z nylonu 600 kg pojemność ładunkowa
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Wheel Material: | PA |
Łatwość Siwe stalowe koła całkowita blokada obrotowa 19-24mm Koło płaskie łożyska -20 do 100.C
| Rodzaj hamulca: | Całkowita blokada, blokada obrotowa |
|---|---|
| Zakres temperatury: | -20 do +100 stopni Celsjusza |
| Promień skrętu: | 2-4 cale |

