Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley wheels for stable transport ] mecz 52 produkty.
837lbs Pojemność ładunkowa Ciężkie kółka Czerwone koła poliuretanowe Koła żelazne Centrum
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Ładowność: | Do 85 kg |
| Centrum koła: | żelazo |
Heavy Duty super heavy duty roller z czarnym kołem zoptymalizowanym do ruchu ciężkich maszyn i sprzętu przemysłowego
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
Montowanie płytek Super ciężkie koła 4 x 4,5 cali Rozmiar płyty 7,5 cali Ogólna wysokość Idealny do magazynu
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
Bezgłośne i odporne na zużycie koła wózka z M12x15mm ścięciem
| Rozmiar płyty: | 4 X 4,5 cala |
|---|---|
| Wysokość: | 90-125 mm |
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
Ciężkie koła o farbie cynkowej z kółkami poliuretanowymi do 837 funtów
| Obróbka powierzchni zamka: | Cynk malowany |
|---|---|
| Rodzaj: | Kółka do dużych obciążeń |
| Ładowność: | Do 85 kg |
Stalowe obudowy ciężkiej roboty gumy koło 8 cali trwałe koło gumy stalowej kombinowane odpowiednie do wózków magazynowych
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
Czarne gumy koła koła elastyczne miękkie pomarańczowe o pojemności ładunkowej od 100 do 300 KG i elastyczne koła do ciężkich zadań
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
Zink pomalowany żelazo ciężkie zestaw koła koła podwójne łożyska kulkowe 144 mm długość
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
3 cali rowery dla ciężkich środowisk z dużym natężeniem ruchu
| Średnica koła: | 3 cale |
|---|---|
| Typ łożyska: | Precyzyjne łożysko kulkowe |
| Rozstaw otworów na śruby: | 76*61mm |
Wszechstronne kółka z trzpieniem M12x15mm, 3 cale, stalowe do wózków transportowych
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |

