Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley castor wheels ] mecz 49 produkty.
200-500 kg Pojemność ładunkowa 3-8 cali Węzłowe Węzłowe Węzłowe Węzłowe
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
3 cali stalowe koła z 2,5 cali rozstawieniem dziur
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Bezgłośne i odporne na zużycie koła wózka z M12x15mm ścięciem
| Rozmiar płyty: | 4 X 4,5 cala |
|---|---|
| Wysokość: | 90-125 mm |
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
Plastykowe / stalowe platformy kolorowe składane wózki z obracającymi się kółkami
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
|---|---|
| Superiority: | Portable |
| Usage: | Transporting Heavy Or Bulky Items |
880LBS Suszarka Hamulec boczny Obrotowe 6-calowe fenolowe kółka samonastawne
| Nazwa produktu: | 6-calowy stojak do suszenia Koło na kółkach Obrotowy hamulec boczny Odporne na ciepło kółka przemysł |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe kółka do suszarki |
| Średnica koła:: | 6 cali |
Stalowe kółka 100-300 kg pojemności ładunkowej z 3-8 kółkami gumowymi
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 100-300 kg |
| Cechy: | konfigurowalny |
Pojemność ciężkości Czarny stolik roboczy Koła kołowe z mocowaniem bocznym
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
|---|---|
| Rodzaj hamulca: | Totalny zamek |
| Szerokość koła: | 2 cale |
150 mm Całkowity gwintowany trzpień hamulca Łożysko kulkowe o średnim obciążeniu
| Nazwa produktu: | 150mm Całkowity gwintowany trzpień hamulca Obrotowe łożysko kulkowe z pustym rdzeniem Czarne kółka z |
|---|---|
| Styl:: | Kółka blokujące z czarnego pvc z trzpieniem gwintowanym |
| Kolor koła:: | Czarny kolor |
90 mm Wysokość 5 cali Bolt Rowery z 200 kg 300 kg 400 kg 500 kg Pojemność ładunkowa
| Rozmiar łodygi: | M12x15mm |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
| Pojemność ładunkowa: | 200-500 kg |

