Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley castor wheels ] mecz 49 produkty.
150x50mm czarna guma blokada obrotowa Heavy Duty żeliwny rdzeń gumowe kółka do wózka
| Nazwa produktu: | 150x50mm czarne gumowe koło blokada skrętna Heavy Duty żeliwny rdzeń gumowy wózek na kółkach hurtown |
|---|---|
| Styl:: | Kółko z hamulcem bocznym 150 mm |
| Rozmiar koła:: | 150x50mm |
5-calowe, 125-milimetrowe szare koła bieżnika Total Brake PVC Średnie kółka z osłonami przeciwpyłowymi do wózków
| Nazwa produktu: | 5-calowe, 125-milimetrowe szare koła bieżnika Total Brake PVC Średnie kółka z osłonami przeciwpyłowy |
|---|---|
| Styl:: | Kółka blokujące do średnich obciążeń z osłonami przeciwpyłowymi |
| Kolor koła:: | Szary |
5-calowe miękkie koło 130 kg Udźwig gwintowany Stem Obrotowe średnie obciążenie PU 304SS Koła samonastawne Producent Chiny
| Nazwa produktu: | 5 Inch Soft Wheel 130kg Capacity Threaded Stem Swivel Medium Duty PU 304SS Caster Wheels Producent C |
|---|---|
| Styl:: | Wyroby z tworzyw sztucznych |
| Typ łożyska:: | Łożysko kulkowe |
Wyroby przemysłowe 3 cali szerokość koła 5-3/4 cali wysokość całkowita dla zastosowań ciężkich
| Rozmiar otworu na śrubę: | 1/4 cala |
|---|---|
| Kolor koła: | Szary/ czerwony/ niebieski/ pomarańczowy/ zielony/ biały |
| Średnica koła: | 4 cale |
OEM cynkowane 4-calowe 660LBS obciążone sztywne fenolowe kółko samonastawne
| Nazwa produktu: | YLcaster OEM 4-calowe koło fenolowe 660LBS Pojemność Sztywne żaroodporne kółka |
|---|---|
| Styl:: | 4-calowe sztywne żaroodporne kółka |
| Średnica koła:: | 4 cale |
Aluminiowe pomarańczowe kółka obrotowe o średnicy 150 mm Koła przemysłowe do dużych obciążeń
| Nazwa produktu: | Średnica 150 mm Korea Typ Aluminiowe pomarańczowe Pu Kółka obrotowe Heavy Duty Industrial Wheels Sup |
|---|---|
| Styl:: | Obrotowe koła przemysłowe do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 150 MM |
200-500kg Pojemność Koła obrotowe 3/4/5/6/8 cali Koła nośne
| Wysokość: | 90-125 mm |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 200-500 kg |
| Rodzaj: | Trzpień gwintowany/Górna powłoka |
ISO9001 Pomarańczowy kolor 6 cali 400 kg Płaskie kółka PU z bieżnikiem
| Nazwa produktu: | 6-calowy 400 kg Pomarańczowy PU Koło Typ płyty Obrotowe kółka do dużych obciążeń Producent Chiny |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe aluminiowe kółka obrotowe |
| Pojemność koła:: | 400 KG |
4-calowe obrotowe nylonowe kółka ze stali nierdzewnej Wodoodporne kółka do wózka
| Product Name: | 4 Inch Swivel Stainless Steel Nylon Castors Water-proof Trolley Wheels |
|---|---|
| Styl:: | Nylonowe kółka ze stali nierdzewnej |
| Wheel Material:: | Nylon |
6 Inch Solid Black Wheels Heavy Duty High Temprature Casters For Ovens
| Nazwa produktu: | 6-calowe solidne czarne koła Wytrzymałe kółka do wysokich temperatur do piekarników |
|---|---|
| Styl:: | Wytrzymałe kółka odporne na wysokie temperatury |
| Średnica koła:: | 6 cali |

