Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ floor locks ] mecz 281 produkty.
Bardzo wytrzymałe stalowe kółka o udźwigu 2000 funtów z hamulcem przednim i hamulcem całkowitym
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Load Capacity: | 2000 Lbs |
| Brake: | Front Brake |
Wyroby z poliuretanu z łożyskami kulkowymi z hamulcem całkowitego blokowania i kołami z wnętrzem wgłębionym
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Kółka gwintowane z trzpieniem obrotowym OEM 50 mm bez łożyska
| Nazwa produktu: | YLcaster OEM 50mm czarne gumowe kółka z gwintowanym trzpieniem obrotowe blokujące lekkie kółka |
|---|---|
| Styl:: | Gumowe kółka blokujące z gwintowanym trzpieniem |
| Rozmiar koła:: | 50mm |
Wykorzystanie zębatek o promieniu 2-4 cali
| materiał koła: | TPR |
|---|---|
| Średnica koła: | 2-4 cale |
| Kolor koła: | Szary |
Szary TPR Light Duty Casters Z Zinc Plated Finish Total Lock Brake Smooth Tread
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Wheel Material: | TPR |
| Finish: | Zinc Plated |
Bez wysiłku ruch z obrotowymi kółkami i typem hamulca obrotowego
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
5-calowe kółka medyczne TPR o średnim obciążeniu Górna płyta Obrotowa blokada boczna
| Nazwa produktu: | 5-calowe koła medyczne TPR Górna płyta Obrotowa blokada boczna Dostawca kółek do średnich obciążeń |
|---|---|
| Styl:: | 5-calowe kółka z blokadą boczną TPR |
| Rozmiar koła:: | 125 mm |
2-calowe koła PU Obrotowy gwintowany trzpień Czerwony boczny zamek kółka z lekkim kółkiem
| Nazwa produktu: | WBD dostarcza 2-calowe koła PU Lekki obrotowy gwintowany trzpień Koła z blokadą boczną w kolorze cze |
|---|---|
| Styl:: | Lekkie kółka z pustym trzpieniem |
| Rozmiar koła:: | 2" |
360 Dgree Obrotowe obrotowe kółka z blokadą PVC 2 "Kółka z otworami na śruby z podwójnym łożyskiem kulkowym
| Nazwa produktu:: | 2" Koła z otworami na śruby 360 Dgree Obrotowe kółka obrotowe z PVC z podwójnym łożyskiem kulko |
|---|---|
| Materiał:: | Bieżnik z PVC/PU |
| Łożysko:: | 2xŁożysko kulkowe |
142LBS 3-calowe czarne PU Obrotowe kółka medyczne z blokadą Podwójne koła Koła szpitalne
| Nazwa produktu:: | 142LBS 3-calowe czarne PU Obrotowe kółka medyczne z blokadą Podwójne koła Koła szpitalne |
|---|---|
| Rozmiar koła:: | 3 cale |
| Wzrost:: | 1102 mm |

