Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ floor locks ] mecz 281 produkty.
Jednoskorowym stylu Czerwony PU Koło Polyuretanowe koła Total Lock Brake Typ Materiały trwałości
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
8x2 cale żeliwne o pojemności 300 kg Hollow Obrotowe kółka do dużych obciążeń
| Nazwa produktu: | YLcaster hurtownia 8x2 cale srebrne żeliwne kółko 300kg o dużej pojemności z wydrążonym kołem blokad |
|---|---|
| Styl:: | Duże żelazne kółka z blokadą boczną |
| Rozmiar koła:: | 8 cali |
Zinkoplastyczne koła kołowe ze stali z całkowitym blokadą hamulca promienie obrotowe 2-4 cali
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
Stalowe, lekkie, obracające się koła z -20 do 100 stopni Celsjusza, gładkie, szare koła TPR
| Zakres temperatury: | -20 do +100 stopni Celsjusza |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Stalowe |
| łożysko koła: | Łożysko ślizgowe |
Brązowe termoplastyczne gumowe kółka samonastawne Pojedynczy zamek 2-calowe miękkie kółko do półek sklepowych z kosmetykami
| Nazwa produktu: | Pojedynczy zamek 2-calowy miękkie kółko Brązowe termoplastyczne gumowe kółka do półek sklepowych z k |
|---|---|
| Styl:: | Kółka do półek sklepowych z kosmetykami |
| Kolor koła:: | brązowy |
8-calowe kółka obrotowe o dużej pojemności z PU z blokadą żelaza
| Nazwa produktu: | Sprzedaż fabryczna 8-calowe kółka o dużej pojemności z żelaza PU Heavy Duty Swivel Lock Industrial C |
|---|---|
| Styl:: | 8-calowe kółka przemysłowe z blokadą obrotową pu |
| Rozmiar koła:: | 200mm |
Aluminiowe 5-calowe kółka z blokadą boczną o dużej wytrzymałości z łożyskiem kulkowym
| Nazwa produktu: | WBD dostarcza 5-calowe koła PU z aluminiową płytą rdzeniową typu Swivel Lock Ball Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Styl:: | 5-calowe aluminiowe, wytrzymałe kółka z bocznym zamkiem |
| Rozmiar koła:: | 5 cali |
3-calowe miękkie kółko Obrotowy obrotowy gwintowany trzpień Szare kółka TPR
| Nazwa produktu: | 3-calowe miękkie kółko z obrotowym, obrotowym gwintowanym trzpieniem, szare kółka TPR do lekkich obc |
|---|---|
| Styl:: | Lekkie kółka z hamulcem trzpienia tpr |
| Materiał wspornika:: | Stal prasowana |
5-calowe czerwone poliuretanowe miękkie koła Średnie boczne blokowane kółka obrotowe Wózki na kółkach
| Nazwa produktu: | 5-calowe czerwone poliuretanowe miękkie koła Średnie boczne blokowane kółka obrotowe Wózki na kółkac |
|---|---|
| Styl:: | 5-calowe kółka z PU z blokadą |
| Rozmiar koła:: | 5 cali |
Stronne zamki hamulcowe, chłodzące wstrząsy, z kołami poliuretanowymi, ułatwiającymi manewrowanie
| Średnica koła: | 4 cale |
|---|---|
| Rozmiar otworu na śrubę: | 1/4 cala |
| Kolor koła: | Szary |

