Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ floor locks ] mecz 297 produkty.
Udźwig 300 kg fenolowe 4-calowe zamienne obrotowe kółka samonastawne
| Nazwa produktu: | 300 kg ładowność 4 "Fenolowe koło Czarny obrotowy zamek Heavy Duty żaroodporne kółka Producent |
|---|---|
| Styl:: | Obrotowe kółka żaroodporne 300 kg |
| Średnica koła:: | 4 " |
125 mm nośność 880LBS kółka obrotowe do dużych obciążeń
| Nazwa produktu: | Średnica 125 mm Wysoka nośność 880LBS Żelazna blokada obrotowa koła PU Heavy Duty Castings Wholesale |
|---|---|
| Styl:: | Kółka o dużej wytrzymałości z blokadą boczną 880lbs pu |
| Pojemność koła:: | 880 funtów |
TPR Obrotowe pedały hamulca bocznego bez użycia rąk 6" Kółka obrotowe z hamulcem
| Nazwa produktu: | 6-calowy hamulec boczny TPR Wheel Szary pojedynczy pedał Obrotowe kółka o dużej wytrzymałości Dostaw |
|---|---|
| Styl:: | 6" Kółka z hamulcem bocznym TPR do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 6 " |
4-calowe, ciche, zamykane kółka na kółkach TPR do średnich obciążeń z gwintowanym trzpieniem M12x30mm
| Nazwa produktu: | 4 w cichych kółkach z blokadą TPR Medium Duty Soft Trolley Caster Wheels z gwintowanym trzpieniem M1 |
|---|---|
| Styl:: | Blokada kółka gwintowanego trzpienia tpr |
| Kolor koła:: | Ciemny niebieski |
Gładkie obrotowe kółka z węgielnym rdzenia żelaza PU do zastosowań ciężkich
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
Podwójne łożysko kulkowe super wytrzymałe koło skrętne w kolorze czarnym do zastosowań przemysłowych o dużej wytrzymałości
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Load Capacity: | 2000 Lbs |
Wytrzymała i lekka konstrukcja kółek meblowych do lekkich obciążeń z plastikowym rdzeniem koła
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Width: | 19-24mm |
| Wheel Bearing: | Plain Bearing |
Kółka do wózków z certyfikatem CE, wytrzymałe, zakres wysokości 90mm-125mm, idealne do wózków, wózków przemysłowych i obsługi ciężkich ładunków
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
5 cali całkowita wysokość poliuretanowe koła do ciężkich zadań 1000 funtów pojemność ładunkowa łożysk kulkowy wliczone
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Kółka poliuretanowe o wysokości 194 mm, koła z pustym rdzeniem o szerokości 2 cali, idealne do transportu materiałów i sprzętu
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |

