Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ floor locks ] mecz 297 produkty.
5-3/4 cali Wysokość całkowita Wykorzystanie w przemyśle Wykorzystanie w przemyśle
| Promień obrotu płyty górnej: | 3-1/2 cala |
|---|---|
| Całkowita wysokość: | 5-3/4 cala |
| Średnica koła: | 4 cale |
150 mm wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
50 mm szerokość koła Extra Heavy Duty koła nylonowe koła koła poliuretanowe zbudowane do zastosowań przemysłowych ciężkiego obciążenia i mobilności
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
Rozstaw otworów montażowych 25 cali, koła do wózków, wytrzymałe, zaprojektowane do wózków, z płytą o wymiarach 4 x 45 cali i solidną konstrukcją
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
Zink-Plating Light Duty Casters dla środowisk ciężkich i temperatury
| Wheel Width: | 45mm |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
Ciężkie szare koła poliuretanowe o pojemności 300 funtów
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Load Capacity: | 300 Lbs |
Zynkowane ciężkie koła z wielkością otworu w przekroju 1/4 cala
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
Szary Koło 3-1/2 Inch Top Plate Swivel Medium Duty Casters dla temperatury 0-180 ° F
| Rodzaj hamulca: | Zamek boczny |
|---|---|
| Rodzaj koła: | poliuretan |
| Skończ.: | Ocynkowana |
500 funtów pojemności ładunkowej Rusty ze stali nierdzewnej z cynkową powłoką i 0,25 cali grubości płyty
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
Wyroby z stali nierdzewnej
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |

