Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ 3 ton pu caster wheel ] mecz 47 produkty.
6600lbs Super Heavy Duty Kółka Podwójne koło Obrotowa płyta 10-calowe czerwone pu Szerokie kółka
| Nazwa produktu: | 10-calowe czerwone Pu szerokie kółka o pojemności 6600 funtów, bardzo wytrzymałe kółka, dwukołowe, o |
|---|---|
| Styl:: | Super wytrzymałe 10-calowe kółko |
| Kolor koła:: | Czerwony + Srebrny |
Kółka z gładkim bieżnikiem z poliuretanu z łożyskiem kulkowym i hamulcem typu Total Lock, wytrzymałe i trwałe, odpowiednie do zastosowań przemysłowych
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
10-calowe kółka o bardzo dużej wytrzymałości Poliuretanowe stalowe żelazne PU Podwójne koła Kółka obrotowe
| Nazwa produktu: | 10-calowe kółka o bardzo dużej wytrzymałości Poliuretanowe żeliwne koła PU Kółka obrotowe |
|---|---|
| Styl:: | Super ciężki zestaw kołowy |
| Kolor koła:: | Pomarańczowy + czarny + srebrny |
Całkowita wysokość 5 cali Koła poliuretanowe wyposażone w łożyska kulkowe i pojemność ładunkowa 450-850 kg Rozwiązania mobilności
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
Stylne, 4 cali podnośniki z poliuretanu przeznaczone do ciężkich ładunków
| Całkowita wysokość: | 4 cale |
|---|---|
| Rozmiar koła: | 150 mm |
| Wysokość: | 194 mm |
Kółka obrotowe z poliuretanu z blokadą, pojedyncze kółko z łożyskiem kulkowym, idealne do zastosowań związanych z transportem i przenoszeniem materiałów
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Kółka poliuretanowe o wysokości 194 mm, wytrzymałe kółka, rozmiar koła 150 mm, nośność od 450 do 850 kg, mobilność dla sprzętu
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Tread Type: | Smooth |
Jednoskorowym stylu Czerwony PU Koło Polyuretanowe koła Total Lock Brake Typ Materiały trwałości
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Wyroby z poliuretanu z łożyskami kulkowymi z hamulcem całkowitego blokowania i kołami z wnętrzem wgłębionym
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
300-450 kg American Type Heavy Duty PU Żelazo Aluminium Core Przemysłowy Koło
| Szerokość koła: | 2 cale |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
| materiał koła: | PU + żelazo |

