Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ 3 ton pu caster wheel ] mecz 47 produkty.
Wykorzystanie silników silnikowych
| Załadowana pojemność: | 450-850 kg |
|---|---|
| Rodzaj koła: | Pusty rdzeń |
| Rozmiar koła: | 150 mm |
Jednoskorowce Czerwony PU Koło Polyuretanowe Koła Oferujące Całkowity Zamknięcie Typ hamulca Idealny wybór dla magazynu i sprzętu
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
5 cali Wysokość całkowita Koła poliuretanowe o dużej pojemności przemysłowej
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
Gładkie poliuretanowe kółka skrętne z łożyskami kulkowymi o nośności od 450 do 850 kg, idealne do magazynów i zastosowań przemysłowych
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Kółka poliuretanowe 150 mm z gładkim bieżnikiem, szerokość koła 2 cale, zaprojektowane z myślą o płynnej pracy i zredukowanym poziomie hałasu
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Wheel Material: | PU+Iron |
5 cali całkowita wysokość Polyuretanowe koła oferujące 1000 funtów pojemności ładunkowej i 2 cali szerokości koła
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |
150 mm wielkość koła koła poliuretanowe gładki bieg trwałe koła zastępcze odpowiednie do ciężkich wózków i sprzętu
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Kółka poliuretanowe o wysokości 194 mm, koła z pustym rdzeniem o szerokości 2 cali, idealne do transportu materiałów i sprzętu
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
Udźwig 5000 KG Koła PU Pomarańczowe, bardzo wytrzymałe kółka Stalowe podwójne koło PU, szerokie, obrotowe
| Nazwa produktu: | 5000KG Koła PU o dużej pojemności Pomarańczowy Super Heavy Duty Steel PU Podwójne koła Obrotowe szer |
|---|---|
| Styl:: | Szerokie kółka do dużych obciążeń |
| Kolor koła:: | Pomarańczowy + Czarny |
8-calowe, 2-tonowe, pomarańczowe, bardzo wytrzymałe kółka Stalowe PU Podwójne obrotowe kółka przemysłowe
| Nazwa produktu: | 8-calowe 2-tonowe pomarańczowe, bardzo wytrzymałe stalowe koła PU Dwukołowe obrotowe kółka przemysło |
|---|---|
| Styl:: | Bardzo wytrzymałe dwukołowe kółko samonastawne |
| Kolor koła:: | Srebro |

