Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ 3 ton heavy duty pu caster wheel ] mecz 47 produkty.
Stylne, 4 cali podnośniki z poliuretanu przeznaczone do ciężkich ładunków
| Całkowita wysokość: | 4 cale |
|---|---|
| Rozmiar koła: | 150 mm |
| Wysokość: | 194 mm |
Gładkie stoły robocze ciężkie, wyciągające się, boczne koła z dużą pojemnością obciążenia
| Rodzaj hamulca: | Totalny zamek |
|---|---|
| Załadowana pojemność: | 450-850 kg |
| Rodzaj koła: | Pusty rdzeń |
Kółka obrotowe z poliuretanu z blokadą, pojedyncze kółko z łożyskiem kulkowym, idealne do zastosowań związanych z transportem i przenoszeniem materiałów
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Wyroby z poliuretanu z łożyskami kulkowymi z hamulcem całkowitego blokowania i kołami z wnętrzem wgłębionym
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Jednoskorowym stylu Czerwony PU Koło Polyuretanowe koła Total Lock Brake Typ Materiały trwałości
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Całkowita blokada koła z łożyskiem poliuretanowym koła obracające się z zamknięciem w otworze
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Width: | 2 Inches |
150 mm wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła, wielkość koła
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Load Capacity: | 1000 Lbs |

