Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ 3 ton heavy duty pu caster wheel ] mecz 38 produkty.
Wielkość montażu 375 x 275 cali 3 tony Ciężkość PU Koło koło gładkie Procesor przeznaczony do transportu i transportu ciężkiego sprzętu
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194mm Wysokość całkowita blokada hamulca typ 3 ton ciężkiej pracy PU koło koło dla zastosowań przemysłowych ciężkiej pracy
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
Kółko obrotowe o nośności 1000 funtów (453 kg), 3 tony, wytrzymałe, z poliuretanu (PU), gładkie, przeznaczone do ciężkiego przemysłu i mobilności sprzętu
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
Gładkie koła jezdne z poliuretanu 150 mm, zaprojektowane do udźwigu 1000 funtów, idealne do ciężkiego sprzętu i wózków transportowych
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
5 cali Wysokość ogólna 150 mm PU koła kołowe 2 cali Szerokość koła dla wszechstronnych i ciężkich zastosowań przemysłowych
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
Total Lock Brake Rodzaj koła kołowego pu 150 mm ciężkie koło kołowe zbudowane dla wózków logistycznych i obsługi materiałów
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Brake Type: | Total Lock |
194 mm wysokości czarny koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło k
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Wysokość 194 mm koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło koło
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Wykorzystanie silników silnikowych
| Załadowana pojemność: | 450-850 kg |
|---|---|
| Rodzaj koła: | Pusty rdzeń |
| Rozmiar koła: | 150 mm |
450-850 kg Pojemność ładowana Koła poliuretanowe 150 mm Rozmiar koła PU Materiał koła żelaza Koła ciężkie dla przemysłu
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Tread Type: | Smooth |

