Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ swivel casters folding platform trolley ] mecz 10 produkty.
Plastykowe / stalowe platformy kolorowe składane wózki z obracającymi się kółkami
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
|---|---|
| Superiority: | Portable |
| Usage: | Transporting Heavy Or Bulky Items |
Pojazd na wózku z wyciągami skrętowymi o pojemności 500 kg
| Użycie: | Transport ciężkich i dużych przedmiotów |
|---|---|
| Rozmiar platformy: | 90cm X 60cm |
| Całkowita wysokość: | 90cm |
Składany wózek z platformy ze stali nierdzewnej z łatwym i bezpiecznym transportem materiałów
| Rodzaj: | Kółka skrętne |
|---|---|
| Wyższość: | Przenośny |
| Użycie: | Transport ciężkich i dużych przedmiotów |
330lbs Pojemność składany wózek z platformą cztery koła koła składane
| Nazwa produktu:: | Rozmiar 70x50cm Nośność 330 funtów Platforma stalowa Składane wózki Dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Stalowe |
| Numer koła:: | Cztery ciche kółka |
Wóz z platformy ze stali nierdzewnej z dostosowalnym kolorem i kółkami
| Rodzaj koła: | Koło TPR/PU |
|---|---|
| Wyższość: | Przenośny |
| Liczba kół: | 2/4/6 |
Wózek składany 100 kg, składany wózek z platformą 700 x 480 mm
| Nazwa produktu:: | 700x500mm rozmiar 100kg pojemność niebieska plastikowa platforma składane wózki transportowe |
|---|---|
| Materiał:: | PP |
| Numer koła:: | 4 koła |
Wózek z platformą składaną o wadze 300 kg
| Nazwa produktu:: | 900x600mm rozmiar 300kg niebieskie plastikowe składane wózki do magazynu |
|---|---|
| Materiał:: | Plastikowy |
| Numer koła:: | Na cztery koła |
3-6 kół składany wózek transportowy wózek z 90 cm wysokości i pojemnością 300-500 kg
| Całkowita wysokość: | 90cm |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 300kg-500kg |
| Rozmiar platformy: | 90cm X 60cm |
Zkładana platforma wózka typu uchwyt do bezpiecznego i stabilnego obróbki materiału
| Rodzaj koła: | Koło TPR/PU |
|---|---|
| Waga: | 15 kg |
| Całkowita wysokość: | 90cm |
Ciężki składany wózek transportowy o pojemności ładunkowej do 500 kg
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Total Height: | 90cm |
1

