Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty trolley wheels with steel stem ] mecz 55 produkty.
200-500kg Pojemność Koła obrotowe 3/4/5/6/8 cali Koła nośne
| Wysokość: | 90-125 mm |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 200-500 kg |
| Rodzaj: | Trzpień gwintowany/Górna powłoka |
150 mm Całkowity gwintowany trzpień hamulca Łożysko kulkowe o średnim obciążeniu
| Nazwa produktu: | 150mm Całkowity gwintowany trzpień hamulca Obrotowe łożysko kulkowe z pustym rdzeniem Czarne kółka z |
|---|---|
| Styl:: | Kółka blokujące z czarnego pvc z trzpieniem gwintowanym |
| Kolor koła:: | Czarny kolor |
Koła koła z hamulcem w kolorze czarnym niebieski zielony kolory Swivel Fixed Typy
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Tread Type: | Non-Marking |
3-calowe 4-calowe 5-calowe miękkie koła wózka na zakupy TPR Puste kółka Kingpin Szare kółka obrotowe z otworem na śrubę
| Nazwa produktu:: | 3 cale 4 cale 5 cali miękkie TPR koła wózka na zakupy puste kółka Kingpin szary otwór na śrubę kółka |
|---|---|
| Kolor koła:: | Szary |
| Materiał koła:: | TPR |
Żeliwna górna sztywna płyta 75 mm Czarny widelec Średnie kółka do stołu
| Nazwa produktu: | Produkcja 75 mm Płyta górna Typ Płyta sztywna Czarny widelec Żeliwne kółka stołowe o średniej wytrzy |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne kółka żeliwne |
| Kolor koła:: | Żelazo |
Kółka przemysłowe gumowe z możliwością personalizacji, niebrudzące, do ciężkich obciążeń, przeznaczone do zastosowań przemysłowych i transportu materiałów
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Kółka jezdne gumowe o nośności 100-300 kg, elastyczne, miękkie, pomarańczowe, idealne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, trwałe i niezawodne rozwiązanie
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Feature: | Customable |
Wyroby z stali nierdzewnej
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
Stalowe kółka 100-300 kg pojemności ładunkowej z 3-8 kółkami gumowymi
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa: | 100-300 kg |
| Cechy: | konfigurowalny |
Waga jednostkowa 4kg 5kg Kółka gumowe z możliwością dostosowania bieżnika niebrudzącego, płynnie toczące się kółka do magazynów i zastosowań
| Application: | Industry |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |

