Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ heavy duty industrial caster wheels ] mecz 593 produkty.
Wielkość montażu 375 x 275 cali 3 tony Ciężkość PU Koło koło gładkie Procesor przeznaczony do transportu i transportu ciężkiego sprzętu
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194mm Wysokość całkowita blokada hamulca typ 3 ton ciężkiej pracy PU koło koło dla zastosowań przemysłowych ciężkiej pracy
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
Wózek przemysłowy 150 mm Koła z łożyskami kulkowymi o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | 150 mm czerwone kółka przemysłowe, stałe, wytrzymałe kółka PU do dystrybutorów kółek |
|---|---|
| Styl:: | Stałe, wytrzymałe kółka o średnicy 150 mm |
| Rozmiar koła:: | 150mm |
837lbs Ciężki Polyuretanowy Koła Kołowe Podwójne łożyska kulkowe Czerwone Centrum Żelaza
| Rodzaj: | Kółka do dużych obciążeń |
|---|---|
| Pojemność koła: | 837 funtów. |
| łożysko koła: | Podwójne łożyska kulkowe |
Podwójne łożyska kulkowe ciężkie gumkowe koło 8 cali i wytrzymałe 3 do 8 cali średnica Idealny do wózków przemysłowych
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
6-calowe kółka obrotowe z blokadą przemysłową 550LBS Heavy Duty
| Nazwa produktu: | 6-calowe ciche szare koło TPR o pojemności 550LBS Fabryka kółek obrotowych o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Styl:: | 6-calowe kółka obrotowe TPR do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 6 cali |
5 cali Wysokość ogólna 150 mm PU koła kołowe 2 cali Szerokość koła dla wszechstronnych i ciężkich zastosowań przemysłowych
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
Koło skrętne z hamulcem Total Lock Ultra Heavy Duty, bardzo wytrzymałe, stalowe, do zastosowań przemysłowych o dużym obciążeniu
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Steel Housing Material Heavy Duty Rubber Caster Wheel 8 Inch for Heavy-Duty Industrial Applications
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Tread Type: | Non-Marking |
100 mm czarne szklane nylonowe kółka na kółkach Wodoodporne, stałe, ciężkie koła przemysłowe
| Nazwa produktu: | 100mm czarne szklane nylonowe kółka na kółkach Wodoodporne stałe typu Heavy Duty Industrial Caster W |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne kółko z nylonu szklanego |
| Rozmiar koła:: | 100x50mm |

