Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ grip stem chair casters 2 inch ] mecz 48 produkty.
3-5-calowe krzesło biurowe Caster Ciche koła łożyskowe
| Cechy: | Przyjazny środowisku |
|---|---|
| Użycie: | Mieszkania/Biura/Małe szafki/Łóżeczka dziecięce/Wózki |
| Pojemność ładunkowa: | 10-60 kg |
2-calowe przezroczyste poliuretanowe kółka Przezroczyste kółka do krzeseł z hamulcem
| Product Name:: | 2 Inch Clear Polyurethane Casters Transparent Chair Wheels With Brake |
|---|---|
| Wheel Color:: | Clear/Transparent |
| Wheel Material:: | Polyurethane |
3-5-calowe kółkowe podnośniki mebli z cynizowanym / uchwytem pierścieniowym
| Średnica koła: | 3-5 cali |
|---|---|
| Skończ.: | Ocynkowany/Trzpień z pierścieniem zaciskowym/Trzpień gwintowany |
| Kolor: | Biały/ Czarny/ Czerwony/ Żółty/ Zielony/ Niebieski/ Brązowy itp. |
88lbs Ładowanie 2,5-calowe kółka do krzeseł biurowych o dużej wytrzymałości z poliuretanu
| Nazwa produktu: | 2.5 cala 88lbs płyta obrotowa gwintowany trzpień uchwyt pierścieniowy trzpień podwójne koło pu ciche |
|---|---|
| Styl:: | Podwójne kółka do mebli cichych |
| Materiał widelca:: | nylon |
Białe kółka meblowe do krzeseł biurowych PU z uchwytem M10x22mm
| Nazwa produktu: | Kółka meblowe Type Białe PU Krzesło biurowe z uchwytem M10x22mm Grip Ring |
|---|---|
| Styl:: | Kółka samonastawne z uchwytem M10 |
| Kolor koła:: | Biały kolor |
Kółka meblowe 2 '' M11x22mm Uchwyt z pierścieniem uchwytu Twin Wheel Lockable
| Nazwa produktu: | M11x22mm Uchwyt z pierścieniem uchwytu Podwójne koło Zamykane czarne koło 2 "Kółka do krzeseł biurow |
|---|---|
| Styl:: | Czarne kółka z uchwytem 2" z hamulcem |
| Kolor koła:: | czarny |
Ekologiczne, przejrzyste koła kołowe PU do płynnego przemieszczania mebli
| Kolor: | Biały/ Czarny/ Czerwony/ Żółty/ Zielony/ Niebieski/ Brązowy itp. |
|---|---|
| Typ rzucającego: | Ball Caters/Kółko do krzeseł biurowych/Koło przezroczyste |
| Cechy: | Przyjazny środowisku |
Kółko meblowe z łożyskiem kulkowym do kół o średnicy 3-5 cali, trwała wydajność
| Application: | Furniture |
|---|---|
| Load Capacity: | 10-60 KG |
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
Ekologicznie przyjazne białe kołnierze kulkowe do łatwego manewrowania mebli i małych szafek
| Cechy: | Przyjazny środowisku |
|---|---|
| Zastosowanie: | Meble |
| Użycie: | Mieszkania/Biura/Małe szafki/Łóżeczka dziecięce/Wózki |
Meble łożyska kulkowe Koło kołowe PP Nylon TPR PU Koła gumowe przeznaczone do płynnego ruchu i ciężkiej ładowności
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Feature: | Environmental Friendly |

