Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ floor locks ] mecz 281 produkty.
3 cali Rękowiec płyt medycznych 275lbs Pojemność ładunkowa Precyzyjne łożyska kulkowe Nylon
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
90 mm Wysokość 5 cali Bolt Rowery z 200 kg 300 kg 400 kg 500 kg Pojemność ładunkowa
| Rozmiar łodygi: | M12x15mm |
|---|---|
| Łożysko: | Łożysko kulkowe |
| Pojemność ładunkowa: | 200-500 kg |
Wymienne rolki przemysłowe Węzły 1-4 cali szerokości Wysokości 2-12 cali
| Rodzaj koła: | TPR/Plastik/Guma/Poliuretan/Fenol/Rynek V/Stal |
|---|---|
| Szerokość bieżnika: | 1-4 cale |
| Blokada obrotowa: | Tak/Nie |
Wykorzystuje się w tym celu w przypadku pojazdów o pojemności od 100 do 300 kg.
| Pojemność ładunkowa: | 100-300 kg |
|---|---|
| Cechy: | konfigurowalny |
| Skończ.: | Trzpień ocynkowany/gwintowany |
Pojemność koła 4 cali średnica górnej płyty promienie obrotowe 3-1/2 cali dla ciężkich ładunków i dużej pojemności ciężkości
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
Fenoliczne koła przemysłowe Koła poliuretanowe Rodzaj rozszerzalny Kłódko montaż 1-4 cali Szerokość koła
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Kółka talerzowe o nośności 125 kg, wytrzymałe, z nylonowym wspornikiem do zastosowań przemysłowych
| Rozstaw otworów na śruby: | 76*61mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały + Szary |
| Materiał wspornika: | Nylon |
Koło z polipropylenu o dużej nośności, 4 cale, z rozstawem otworów na śruby 76*61mm
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Type: | Plate |
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
Stalowa płyta koła o średnicy 3 cali, odpowiednia do celów produkcyjnych i inżynieryjnych w różnych gałęziach przemysłu
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Wheel Size: | 4 Inch |

