Wszystkie produkty
-
Kółka do lekkich obciążeń
-
Kółka o średniej ładowności
-
Kółka o dużej wytrzymałości
-
Kółka przemysłowe
-
Koła Wózka Heavy Duty
-
Kółka meblowe
-
Kółka medyczne
-
gumowe kółka
-
kółka poliuretanowe
-
kółka nylonowe
-
Kółka Super Heavy Duty
-
Kółka ze stali nierdzewnej
-
Koła do rusztowań
-
Kółka warsztatowe
-
Składany wózek platformowy
-
Więcej produktów
słowa kluczowe [ floor locks ] mecz 297 produkty.
5-calowe kółko 506LBS, szare kółka TPR z mocowaniem płytowym o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | WBD Wholesales 5-calowe koło 506LBS Pojemność Szara sztywna płyta TPR Heavy Duty Kółka |
|---|---|
| Styl:: | Sztywne, wytrzymałe kółka 5" TPR |
| Rozmiar koła:: | 5 " |
Gładki TPR Siwy Zinkoplasty 19-24mm Koło 2-4 cali Radiusz obrotowy
| Szerokość koła: | 19-24mm |
|---|---|
| Zakres temperatury: | -20 do +100 stopni Celsjusza |
| Promień skrętu: | 2-4 cale |
Certyfikowane ISO/SGS/ROSH kołowe koła przemysłowe do płynnego i cichego ruchu
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Czarne super ciężkie płytki montaż stalowe koła 2000 lbs pojemność ładunkowa 50mm Koło
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
Heavy Duty super heavy duty roller z czarnym kołem zoptymalizowanym do ruchu ciężkich maszyn i sprzętu przemysłowego
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
Ciężki 2,5 cali Bolt Hole Spacing Koła wózka 90-125mm Do wózków
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Wysokość całkowita 2 do 12 cali Koła przemysłowe ciężkoobciążne Zinkem pokryte
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
Waga jednostkowa 4kg 5kg Kółka gumowe Materiał kółka stalowo-gumowego Nadaje się do zastosowań przemysłowych o dużej wytrzymałości wewnątrz i na zewnątrz
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Feature: | Customable |
| Color : | Black/Blue/ Green |
TPR 4x2 cale Arc Tread Top Plate Obrotowe kółka o dużej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | Dostawca kół TPR oferuje 4x2 cale Arc Tread Grey Top Plate Obrotowe kółka o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Styl:: | 4-calowe obrotowe kółka TPR do dużych obciążeń |
| Rozmiar koła:: | 4 cale/100mm |
M10x25mm Gwintowane kółka trzpieniowe 360 ° Obrotowe kółka laboratoryjne z pojedynczym hamulcem
| Nazwa produktu: | M10x25mm Gwintowane kółka trzpieniowe 360 ° Obrotowe kółka laboratoryjne z pojedynczym hamulcem |
|---|---|
| Styl:: | Kółka do wózka laboratoryjnego M10 |
| Kolor koła:: | brązowy |

